25 yılı aşkın tecrübesi ve uzman kadrosu ile İnter Gıda, Gıda katkı maddeleri ithalatı ve satışını gerçekleştirmektedir.  Firmamız ayrıca mevcut hizmet verdiği alanların yanı sıra yeni proje ürünleriyle de müşterilerin değişen taleplerine karşılık vermekte ve gıda katkıları sektöründeki yatırımlarını arttırmaktadır.

Deneyimli ekibimiz , geniş lojistik imkanlarımız firmamızın kısa sürede sektöründe lider firmalar arasına girmesini sağlamıştır.

Müşteri memnuniyetini ve güveni temel alan kurumsal kimliğimizle dünya çapındaki gelişmelere uyum sağlamak ve müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek amacıyla sonuç odaklı bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firmamız müşterilerimizin taleplerini dönemsel olarak sorgulayıp, gerekli hizmet/ürün farklılaştırmalarını yapmayı ve beklentilerine uygun çözümler üretebilmek için olumlu olumsuz tüm müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak hareket etmeyi, Tedarikçilerimizle yaptığımız işbirliğinin gelişimini ve sürekliliğini destekleyen satın alma politikaları izlemeyi prensip olarak benimsemiştir.